Врамени Марк Камен Вегас Златна Витези Autographed Злато Fanatics Отцепување Џерси соСекогаш Однапред. Никогаш нема Повлекување Натпис - Ограничено Издание на 21 - Autographed NHL Д?
Свеж

Врамени Марк Камен Вегас Златна Витези Autographed Злато Fanatics Отцепување Џерси соСекогаш Однапред. Никогаш

DEN 16319.76

Достапно е за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Претставник на вашите омилени Вегас Златна Витези играч со овој autographed Марк Камен Fanatics Отцепување џерси.Неговото внимателно стокмено дизајн карактеристики службен тим детали за моделот по џерси Вегас Златна Витези ѕвезда носи на мразот.Овој дел, исто така, карактеристики на играчот потпис на задната страна со натпис за крајната колекторот е објект.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Марк Камен сувенири.Вегас Златна Витези сувенири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.