Врамени Autographed/Потпиша Omar Vizquel 33x42 Кливленд Бела Бејзбол Џерси PSA/ДНК ГРБ
Свеж

Врамени Autographed/Потпиша Omar Vizquel 33x42 Кливленд Бела Бејзбол Џерси PSA/ДНК ГРБ

DEN 9599.76

Достапно е за нарачката

Објектот е професионално врамени & сплетен со две 8x10 фотографии, мерки 33"x42" и е подготвена да бидат обесени во вашиот човек пештера!Answer : ___________________________ NOTE : ГРБ картичка ќе биде монтиран на задната страна на рамката, не внатрешноста на врвот на џерси како што се гледа на сликата.Ве молиме овозможи до 5 работни дена за објектот да биде врамено, спакуван безбедно, и зедов од USPS.Фото и трска барања може да се направи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.