Marshon Lattimore Autographed Потпишан Дрес - Beckett Автентични - Црна
Свеж

Marshon Lattimore Autographed Потпишан Дрес - Beckett Автентични - Црна

DEN 852.00

Достапно е за нарачката

Beckett Authentication Service "БАС" Сведок Логиран.Оваа ставка беше потпишан во присуство на Beckett претставник.Сите букви и бројки се професионално пораби на.Големина : XL.Доживотна Гаранција За Автентичноста.Овој обичај пораби џерси е лично на рака потпишан од страна на Њу Орлеанс Светиите superstar и 2018 Одбранбен Играч на Годината, Marshon Lattimore.Овој обичај џерси е не-брендирани, и е нова, без ознаки или логоа.Џерси е направен специјално за играчот да потпише за колекционерски цели.Сите букви и бројки се пораби на.Оваа џерси ќе се направи совршен подарок или прилог на било која наплата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.