Врамени Magic Johnson Los Angeles Lakers Autographed Црвено Мичел и Нес 1981 All-Star Игра Автентични Џерси - Autographed НБА Дресови
Свеж

Врамени Magic Johnson Los Angeles Lakers Autographed Црвено Мичел и Нес 1981 All-Star Игра Автентични Џерси

DEN 19919.76

Достапно е за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed НБА Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Магијата Џонсон.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Кошаркарска Асоцијација и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Magic Johnson сувенири.Los Angeles Lakers сувенири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.