Намести Давид Конус Њујорк Mets Autographed Pinstripe Најк Cooperstown Колекција Реплика Џерси - Autographed MLB Дресови
Свеж

Намести Давид Конус Њујорк Mets Autographed Pinstripe Најк Cooperstown Колекција Реплика Џерси - Autographed

DEN 13199.76

Достапно е за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Дејвид Конус.Тоа се дошло под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со индивидуална нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дејвид Конус сувенири.Њујорк Mets сувенири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.