Врамени Марко Ален Канзас Сити Шефови Autographed Црвено Мичел & Нес Реплика Џерси соHOF 03 Натпис - Autographed МАК Дресови
Свеж

Врамени Марко Ален Канзас Сити Шефови Autographed Црвено Мичел & Нес Реплика Џерси соHOF 03 Натпис - Autographed

DEN 1980.00

Достапно е за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Дресови.Претставник на вашите омилени Канзас Сити Шефови играч со овој autographed Марко Ален Црвено Мичел & Нес Реплика Џерси со "HOF 03" Натпис.Неговото внимателно стокмено дизајн карактеристики службен тим детали за моделот по дрес на Канзас Сити Шефови ѕвезда носи на теренот.Овој дел, исто така, карактеристики на играчот потпис на задната страна на крајната колекторот е објект.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Марко Ален сувенири.Канзас Сити Шефови сувенири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.