Врамени Гаврил Landeskog Колорадо Лавина Autographed Бургундија Adidas Автентични Џерси со 25 Годишнината Сезона Patch - Autographed NHL Дресови
Свеж

Врамени Гаврил Landeskog Колорадо Лавина Autographed Бургундија Adidas Автентични Џерси со 25 Годишнината Сезона

DEN 684.00

Достапно е за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Одбележат 25-тата годишнина сезона на Колорадо Лавина со овој autographed Гаврил Landeskog adidas автентични џерси.Дали прикажани во вашиот дом или канцеларија, тоа е совршен начин да ја истакнете вашата страст за Колорадо Лавина за годините што доаѓаат.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Гаврил Landeskog сувенири.Колорадо Лавина сувенири.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.