Viktorwan Порцелански Чај Чашата и Чинијата Кафе Сет со Чинијата и Лажица, Сет од 7 (2 Чаши Чај, 2 Чинии, 2 Лажици, и 1 Заградата)
Свеж

Viktorwan Порцелански Чај Чашата и Чинијата Кафе Сет со Чинијата и Лажица, Сет од 7 (2 Чаши Чај, 2 Чинии, 2

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Високо Квалитетни Порцелански коска кина, Пакетот вклучува 2 порцелански 5.5 мл чај купови и 2 чинии и 2 лажици со еден заградата.Showpiece на традиционалните Кинески изработка, Носи напор елеганцијата и убавината на вашата кујна.Европски стил, Убава Вода зелена салата Дизајн.Порцелански коска кина од највисок квалитет,идеален да се служи чај или кафе.Машина за миење садови Безбедно, Не е погоден за микробранови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.