Call Of Duty: Напредни Војување: Hot Rod Exoskeleton Пакет - PS3 [Дигитален Код]
Свеж

Call Of Duty: Напредни Војување: Hot Rod Exoskeleton Пакет - PS3 [Дигитален Код]

DEN 468.00

Достапно е за нарачката

Turbocharge вашиот exoskeleton со Hot Rod exoskeleton Пакет.Се подигне во пеколот во вашиот излажани-out exoskeleton и вашиот забрана на шлем.Системски Побарувања : Поддржани Платформи : Play Station 3 .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.