Kourpar Заштитна Носителот Рамка за GoPro Hero5 4 Сесија Домување Случај Кафез Граница Кадрирање Заштитник Компатибилен со Go pro hero4 5Session Камера Планината Менгеме 180 Степен П?
Свеж

Kourpar Заштитна Носителот Рамка за GoPro Hero5 4 Сесија Домување Случај Кафез Граница Кадрирање Заштитник Компатибилен

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Заштитната рамка е desinged за Gopro Херој 5 4 сесија Cam, тоа би можело да се прилагоди 180 степен, што може да се добие и пука искуство со широк агол.Случајот има прецизни гранчиња за екран на камерата и пристаништа, со тока за заклучување на случај и обезбедување на анти-шок заштита за камерата.Тоа е исто така погодно да се приклучиш на кабли и вметнете мемориска картичка за вашиот фотоапарат.Домување на случај е направен на квалитетна ABS пластика, материјал, цврсти, трајни и анти-стареењето, што може да се заштити камерата и без да се оштети.Случајот е поврзан со планината преку завртка, монтажни дизајн обезбедува прилагодување на агол, брзо ослободување и лесна употреба.Компактен дизајн го прават монтажа steadiness толку многу со Go Pro Hero5 Сесија Hero4 Сесија.Ова е само заштитна домување случај, не се вклучуваат Херој Сесија камера, ве Молиме да обрнете внимание!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.