Тоалет Клипот RV дупчалка со спирална бургија Тоалет Dredge Тоалет Ги Unclogger, HouseMila Тоалет Змија Бања Патентиран Св-Тип на Нерѓосувачки Челик се Справи со Ѕид Кука произв
Свеж

Тоалет Клипот RV дупчалка со спирална бургија Тоалет Dredge Тоалет Ги Unclogger, HouseMila Тоалет Змија Бања

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

〖 Природен Материјал 〗 : важно е за нас да се користат материјали кои се безбедни за да биде околу целото семејство.За оваа причина, ние ги користиме природните ABS,TPR и Нерѓосувачки челик во нашата plungers. 〖 Иновативни Уникатен Дизајн 〗 : Нерѓосувачки челик се справи со долги монтажни се справи со дизајн, лесен и effortable, трајни, reuseable, мора да имаат тоалет мозоци почиста во бањата. 〖 Достапни за св тоалет 〗 : Овој тоалет Багер наменета за св-тип тоалет, тоалет цевка се јават директно тип тоалет, кои клечат-тип тоалет не се применува. 〖 Поефикасни од Традиционалните Plungers 〗 : работи од двете вшмукување и туркање, Unclogged вашиот тоалет во рок од неколку минути, заштедени пари и време за да се јавите на еден водоводџија. √ 12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.