M+A Трска 2240 Waterhog Класичен ЕКО Елита МИЛЕНИЧЕ Полиестер Влезот Затворен Кат Мат, СДР Гумена Подлога, 5' Должина x 3 Ширина, 3/8 Густ, Црн Чад
Свеж

M+A Трска 2240 Waterhog Класичен ЕКО Елита МИЛЕНИЧЕ Полиестер Влезот Затворен Кат Мат, СДР Гумена Подлога, 5'

DEN 938.40

Достапно е за нарачката

Мерки 5' должина од 3' ширина.Поддршка тип : 100% СДР Гума (15 проценти пост потрошувачите рециклирани гума од гуми) Дебелина : 0.Water Hog Еко Елита мат има универзална рециклирање систем моделирани да го лицето за да го промовираат рециклирањето и има рециклирајте содржини етикета на грбот.Nub висина : 3/8". "Водата Браната" граница е дизајниран да се одржи на вода и нечистотија на тастатурата за да се минимизира се лизга опасности и подот штета околу периметарот на мат.Уверение се лизга-отпорни од страна на националните кат безбедност на институтот.Новиот herringbone шема надополнува Water Hog Еко Елита се Тркалаат Стоки и обезбедува зголемување на резолуцијата изглед со високи перформанси нечистотија и влага запирање својства.050" помеѓу nubs.Не треба да се користи во области изложени на животински масти (кујни) или нафтени производи.Лесен за чистење : Само вакуум или цевка исклучување и висат да се исуши.Уверение се лизга-отпорни од страна на националните кат безбедност на институтот. 100 проценти рециклирани МИЛЕНИЧЕ полиестер влакна систем суши брзо спречување бледнее и скапува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.