Bonarty DIY Latch Кука за Полнење Килим Правење Занаети за Деца/Возрасни 16 инчен X 16 инчен Животни Бувови
Свеж

Bonarty DIY Latch Кука за Полнење Килим Правење Занаети за Деца/Возрасни 16 инчен X 16 инчен Животни Бувови

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Latch Кука Колекции погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници.Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби.На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY перница, перница, др.Празно везови крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја.Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца.Опис : - Latch Кука Колекции погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници. - Празно везови крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби. - Готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY перница, перница, др. - Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца.Спецификација : - Комплет вклучува : пре-сече килим предиво, боја картичка, везени крпа, latch кука, боја цртежи (без перница јадро) - Материјал : Акрил + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл. 40 40cm x / 15.75 x 15.75 inch Package Вклучува : 1 Сет Latch Кука Kits Note : Овој производ е недовршена, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.