Лаванда Спа Подарок Сет – 8 Природни Луксузен Лаванда Производи, Вклучувајќи Лаванда Соја Свеќа, Лаванда Сапун, Лаванда Бања Бомба, Лаванда Туш Steamer, Lip Balm, Телото Пу?
Свеж

Лаванда Спа Подарок Сет – 8 Природни Луксузен Лаванда Производи, Вклучувајќи Лаванда Соја Свеќа, Лаванда Сапун,

DEN 1679.76

Достапно е за нарачката

ЛАВАНДА ПОДАРОЦИ ЗА НЕА – се третираат посебно дама во вашиот живот да крајна релаксација подарок сет.Нашите лаванда подарок кошница е пука со 8 лаванда производи.Тоа го прави одличен подарок за било кој повод.ПРИДОБИВКИТЕ ОД ЛАВАНДА – познат да се промовира мирна и леснотија немир, лаванда е совршен за оние кои водат зафатен начин на живот кој треба да се земе време да се релаксира и да се земе време надвор од своите бурните планови.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ во нашата лаванда подарок собата е полна полн со 8 премиум квалитет лаванда производи : лаванда соја свеќа, полна големина лаванда сапун, гостин големина лаванда сапун, лаванда бања бомба, лаванда туш steamer, лаванда lip balm, лаванда тело путер бар и сапун увеселителен парк/одмор.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ – секој еден од нашите лаванда производи се направени од природни состојки, вклучувајќи чисти етерични масла.Овде, во Zaaina ние се страстни за чиста убавина која е причината зошто вие нема да најдете ништо вештачко во нашата лаванда подарок сетови.УБАВО ЗАГРАДЕНА – дали сте за купување за вашата Мајка, Тетка, Сестра, Внука, Пријател или Колега, кога ќе го купите нашите Лаванда Подарок кошница тоа е спакувана во убава кутија подготвени за вас да подарок.Вие не треба да се заврши и можете дури и цел тоа да се испраќаат директно до примачот.Купување подарок за кои е тешко да се купи за пријател или член на семејството никогаш не било полесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.