10 Парчиња Врти Помине Шарм Помине Уметност Ротирачки Шарм Ротирачки Имајќи го Помине Уметност Алатка Помине Прстени Накит Ротирачки Помине Алатки 3D Помине Шарм за
Свеж

10 Парчиња Врти Помине Шарм Помине Уметност Ротирачки Шарм Ротирачки Имајќи го Помине Уметност Алатка Помине

DEN 182.16

Достапно е за нарачката

Доволно количество за вас : има 10 парчиња на предење помине шарм во пакет; количината е доволно, која може да ги задоволи вашите потреби за нокти и ќе ви овозможи да ги споделите со вашите добри пријатели и членови на семејството.Трае долго : ноктите уметност ротирачки шарм е направен од нерѓосувачки челик, здрав и силен, квалитет и сигурен, не е лесно да ' рѓа, деформирајте или пауза, носат и солза, кои служат за долго време не е голем проблем.Искрена дизајн : секој ротирачки имајќи го помине уметност алатка е за 0.16 x 0.2 х 0,1 инчи/ 4 x 5 x 2,5 mm, соодветна големина за вас да се носат; Тој е дизајниран во 360 степени ротација, одржување на одредена брзина, и има ниско ниво на бучава.Широк апликации : вие не може да се користи стап многу 3 D помине шарм (не се вклучени во пакет) на нашиот врти помине шарм за да се направи вашите нокти повеќе нежни и убави; Можете да ги користите во повеќе наврати, како што е фенси облека партии, cosplay, ангажмани, настапи, концерти, општествени активности и така натаму.Лесен за ракување : овие помине уметност ротирачки шарм се едноставни за употреба; Првиот се применуваат лепак (не се вклучени во пакет) на станот-дно помине уметност шарм, а потоа се држи ротирачкото помине шарм на, последните примени лепак на ротирачки помине шарм и се држи до вашите нокти или доградба на акрилни нокти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.