Elitech SVP-7 & LMC-200A Вакуум Пумпа и Ладилни Полнење Скала 330lbs/150kgs HVAC Комплет
Свеж

Elitech SVP-7 & LMC-200A Вакуум Пумпа и Ладилни Полнење Скала 330lbs/150kgs HVAC Комплет

DEN 1075.20

Достапно е за нарачката

【Интелигентна Контрола и Предвидување преку СТАН】Контрола на моторот и електромагнетниот автоматски вентил, се утврди капацитет на систем според вакуум податоци за да се разбере волумен на полнење refrigerants. 【Вакуум се Промени во Графикот】Видите вакуум процес во реално време; Предвиди истекување статус и работа на проектот за време. 【Преносни Носи Торба】Тешки носи торба вклучени - оди лесно, каде што ви треба. 【Таа обезбедува стабилност за да одам на работа】Висока точност и резолуција, може да се користи со сите refrigerants. 【Паметни, Ефикасен и Сигурен Вакуум Пумпа】 Постојано вакуум контрола, резервоар за нафта и моторни температура мониторинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.