Derma roller Blu-се грижи 3 во 1 derma ролери 0.25 mm, 180, 600, 1200 microneedling микродермоабразија за нега на кожата комплет со 3 складирање случај со електрична коса хлапак
Свеж

Derma roller Blu-се грижи 3 во 1 derma ролери 0.25 mm, 180, 600, 1200 microneedling микродермоабразија за нега

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Само притиснете на копчето во задниот дел, pul од ролери и го стави во еден нов и сте добро да се оди!. - Електрични отпорен на вода коса хлапак за целосно безболна депилација искуство.Заборавете лузни, порите, сонцето штета и брчките од страна на микро-needling да : . - Користење derma roller на саканиот дел на вашата кожа.Батерија управувана, го однесе секаде со вас и воопшто не грижете се за електрична енергија. - Јасно пластични предмети за чување на вашите ролки секогаш чист. ⚫ НЕМА БОЛКА, СО МНОГУ ВИСОКА ИГЛА ПАКУВАЊЕ ГУСТИНА - со 362 игли по квадратен инч blurad derma ролери комплет се однесува минимална pin точка притисок кој во голема мера ја намалува болката за време на користењето.Целосно безболна. ⚫ Ја ЗГОЛЕМУВА КОЛАГЕН НИВОА - Derma-тркалање го стимулира производството на колаген и еластин што го успорува предвремено стареење на кожата и treates брчките, лузни и хипер-пигментацијата.Да се задржи на ролки чисти имаме вклучени 3 јасно пластични ролери случаи дизајниран да се задржи на ролки далеку од било нечистотија или прашина, па можете да ги користите секој пат со доверба.Лесно заменлив ролки. - Поправка на сите лузни , акни и розацеа. - 3 Големина на ролки 1200 , 600 , 180 микро-игли. - Да се намали вашиот град на тежината преку стимулирање на вашиот скалп за да се. - Дозволете им на вашите кожата да се природно да се пополни во било брчки или фини линии со нови еластин и колаген. ⚫ ????ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање-Нашите клиенти можат да имаат целосна наплата ако производот е избега, скршени со сите превозот и ракувањето со такси се опфатени.⚫ ЗГОЛЕМУВАЊЕ СЕРУМИ АПСОРПЦИОНА СТАПКА - blurad derma ролери им овозможува на кожата да ги апсорбира серуми и витамини ефикасно преку микро-големина на порите создадена од страна на микро-игли во горниот epidermal слој на кожата. - Миење на вашето лице пред секоја употреба. ⚫ ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ - нашата 3 во 1 derma ролери комплет доаѓа со 3 ролери глави за употреба на различни делови од телото, сите за цена на една единствена derma ролери. - Зголемете ја вашата кожа колаген ниво, за да има што младите бебе мека јасно се погледне.За мека блескав кожата следете ги инструкциите и ќе видите разликата по 5 користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.