NewLife од GelPro Анти Замор Мат: Еко-Pro Пена Анти-Замор Комфорт Мат, Стои Биро Подлога - Комерцијални & Индустриски патосници - 24 x 36 Не се Лизга Ергономски Мат - Црн со Жолта ?
Свеж

NewLife од GelPro Анти Замор Мат: Еко-Pro Пена Анти-Замор Комфорт Мат, Стои Биро Подлога - Комерцијални & Индустриски

DEN 1158.24

Достапно е за нарачката

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ : да се Намали вашиот непријатност и да ја зголемите вашата продуктивност со ергономски анти-замор патосници направени за поголема удобност и безбедност во трговијата на мало, комерцијална и лесно индустриска settings. 3/4 ИНЧИ ПЕНА : Место удобно поместена нога мат пред работно место, каса или стенд-ап канцеларија компјутер биро за да се спречи болката во стапалата, нозете и грбот од стои на хард тротоарите.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : површината на тешка должност, дамка отпорни работа патосници можат да бидат брзо избришани чисти; преголеми модели вклучуваат невидливи чини да се спречи вас од вкусовите и течности од pooling.ОДБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА : Овие сигурно не се лизга влошки доаѓаат во мали, големи и xl големини и се идеални за услуга шалтери, аптеки, канцеларии, професионални кујни, индустриски области и други работи локации.ИЗБЕРЕТЕ БОЈА : Сите наши дебели перница еко пријателски душеци се задржи нивната боја и поддршка во форма и покрај тешките нога сообраќај; изберете од црна, taupe и црна боја со жолта безбедност ивица опции.New Life Еко-Pro душеци функција издржливи, еден-парче изградба идеален за високо-сообраќај области се наоѓаат во трговијата на мало, комерцијални и лесни индустриски работни области.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.