JZSUPER Страна Огледало Замена Стакло одговара за 2004 2005 2006 2007 2008 Ford F-150 Возачот Левата Страна LH Станот, Вклучувајќи Лепило (Не Влечење Огледало Стакло), (Не се Загрева)
Свеж

JZSUPER Страна Огледало Замена Стакло одговара за 2004 2005 2006 2007 2008 Ford F-150 Возачот Левата Страна

DEN 291.60

Достапно е за нарачката

????ПРЕДМЕТ : Возачот Левата Страна Видите Огледало Стакло со Лепило Влошки (Не Вклучувајќи Поддршка Плоча). ????ГОЛЕМИНА : Огледало мерки 10 11/16" дијагонала инчи. ????ИЗВЕСТУВАЊЕ : (Не Влечење Огледало Стакло) (Не Вклучувајќи Поддршка Плоча), (Не се Загрева) (Рамно Стакло) Измери вашиот стакло за да бидете сигурни дека ќе цел правилно rearview огледало стакло за вашето возило.Ве молиме обрнете внимание на тоа дали обликот на чашата е ист како нашиот стакло. ????ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара за 2004 2005 2006 2007 2008 Ford F-150 Полна Големина Пикап (Не Наследство Модел), 2006 2007 2008 Линколн Марк LT Пикап. ????ВРВНА УСЛУГА : Секој проблем, ние ќе ви овозможат совршено решение ASPS, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мило да се обрати за какви било прашања или проблеми веднаш.одговара за 2004 2005 2006 2007 2008 Ford F-150 Полна Големина Пикап (Не Наследство Модел).одговара за 2006 2007 2008 Линколн Марк LT Пикап.Возачот На Левата Страна.Големината од лево кон десно е 9 3/8 инчи.Големината од врвот до дното е 6 11/16 инчи.Големината од горниот лев агол на долниот десен агол е 10 1/4 инчи.Големината од долниот лев агол на горниот десен агол е 10 11/16 инчи. (Не Влечење Огледало Стакло). (Не Вклучувајќи Поддршка Плоча). (Не Се Загрева). (Рамно Стакло).Мерка вашиот стакло за да бидете сигурни дека ќе цел правилно rearview огледало стакло за вашето возило.Ве молиме обрнете внимание на тоа дали обликот на чашата е ист како нашиот стакло.Нашата огледало на стакло Не Вклучувајќи Поддршка Плоча.Тоа треба Лепило Влошки за бонд.Лепило Влошки се вклучени во нашата пакување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.