Креативни Мрежи се Најавите Кабината Трим Алатка Две 6in & 12in Блокови Ватенка Владетел - CGRJAW2
Свеж

Креативни Мрежи се Најавите Кабината Трим Алатка Две 6in & 12in Блокови Ватенка Владетел - CGRJAW2

DEN 767.76

Достапно е за нарачката

Дневникот Кабината Трим Алатка Две Образец карактеристики ексклузивно ознаки за да се создаде совршен 6 или 12 инчен заврши Дневник Кабината; Половина Дневник Кабината; или Судницата Чекори блокови.По додавање на секој круг на "најавува", место на соодветни центрирање плоштадот на владетелот заврши центарот на плоштадот и на вратите.Бидејќи секој круг е квадрат до пред следниот сет на логови се додаде, резултатите се спектакуларни.Сечење на барања за центарот на плоштадот и ленти се печатени право на владетелот.Дефиниција доаѓа во целост со што може да се види чекор по чекор инструкции или скенирање на QR Код за печатени на образец за да го видите видео демонстрација.Владетелот слајдови лесно во текот на ткаенина се додека притисок се применува.Потоа, нашите ексклузивни gripper има ткаенина во место додека сечење, елиминирање на лизгање и мис-прекини!.Дневникот Кабината Трим Алатка Две Образец карактеристики ексклузивно ознаки за да се создаде совршен 6 или 12 инчен заврши Дневник Кабината; Половина Дневник Кабината; или Судницата Чекори блокови.Не е важно што можете да изберете големина, тие се двата изградени на истиот начин.По додавање на секој круг на "најавува", место на соодветни центрирање плоштадот на владетелот заврши центарот на плоштадот и на вратите.Бидејќи секој круг е квадрат до пред следниот сет на логови се додаде, резултатите се спектакуларни.Сечење на барања за центарот на плоштадот и ленти се печатени право на владетелот.Дефиниција доаѓа во целост со што може да се види чекор по чекор инструкции или скенирање на QR Код за печатени на образец за да го видите видео демонстрација.Владетелот слајдови лесно во текот на ткаенина се додека притисок се применува.Потоа, нашите ексклузивни gripper има ткаенина во место додека сечење, елиминирање на лизгање и мис-прекини!Четири (Item CGRJAWMN4), шест (Item CGRJAWMN6), и осум инчи големини (Item CGRJAW1) се исто така достапни.Вкупната Големина - 12-1/2in x 12-1/2in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.