uxcell М12 x 100mm Метрички Десната Рака Тема Целосно Навој Род Студ Fastener 5PCS
Свеж

uxcell М12 x 100mm Метрички Десната Рака Тема Целосно Навој Род Студ Fastener 5PCS

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Име На Производ : Целосно Навој Род; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 355g; Пакет Содржина : 5 x Целосно Навој Прачки.Тема Големина : М12 x 100mm / 0.47" x 4" (D*L); Конец Теренот : 1.75 mm.Тема Стил : Десната Рака.Боја : Сребрена На Ѕвонење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.