Чудовиште Моќ за Домашна Кујна Моќ Станица со 3 USB Порти, 4 места, 1080 Joules со Огноотпорни MOV Технологија
Свеж

Чудовиште Моќ за Домашна Кујна Моќ Станица со 3 USB Порти, 4 места, 1080 Joules со Огноотпорни MOV Технологија

DEN 1559.76

Достапно е за нарачката

3x USB Порти со Брзо Полнење. 4 Моќ Места На Дното. 1080 Joules.Чудовиште Огноотпорни MOV technoloy.EMI / RFI Филтрација.Таблета Застане За Да Лесно Да Пребарувате Рецепти.Чудовиште Домашна Колекција Power Stations има Брза и Безбедна USB Полнење и Огноотпорни Моќ Места.Брзо и Безбедно функција ќе го открие уредот за полнење на тоа брзо 4.8 вкупно, сите, додека за заштита и зачувување на вашата батерија.Тоа е дизајниран со Чудовиште Огноотпорни MOV технологија, која ќе им помогне да се спречи електрични пожари од пренапони заштитници.Тоа е убаво дизајнирана со сокриени места и има Вграден-Во мирување кои ќе се вклопуваат во секоја соба.Идеална за работа простори и кујна со ѕид места.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.