ДНК Motoring ОЕМ-MG-0425 963651HK5A OE Стил Патникот/Десно Огледало Стакло
Свеж

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0425 963651HK5A OE Стил Патникот/Десно Огледало Стакло

DEN 381.12

Достапно е за нарачката

Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Инсталација Настава НЕ е Вклучена.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Одговара NISSAN ОБРАТНО ЗАБЕЛЕШКА 2014-2017 NISSAN ОБРАТНО 2012-2014.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.