4Pcs 150mm/6 Инчен Двојна Скала Vernier Caliper Мини Пластични Vernier Caliper Владетел Лизгачки Мерач Мерење Алатка за Веѓа Трајна Шминка Владетел на Студентите Училиште за Статисти
Свеж

4Pcs 150mm/6 Инчен Двојна Скала Vernier Caliper Мини Пластични Vernier Caliper Владетел Лизгачки Мерач Мерење

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Материјал : направени од пластика, не е лесно да се скрши, доволно издржливи за да трае долго време се користи; Боја : црна и бела.Спецификација : двоен скала дизајн, мерен опсег е 0 -150mm/6inches.Лесен и пренослив, двојна скала дизајн, јасна идентификација, многу лесен за употреба.Мини пластични vernier caliper, е практичен мерење алатки, одлична за веѓа дизајн, мерење на мали животни се допаѓа копчето, лежиште, накит итн.Пакет се вклучени : 4pcs мали пластични vernier дебеломер(2 black & 2 бела).

Основни својства

double scale design, measurement range is 0 -150mm/6inches :

Тие исто така купуваат со овој производ.