Електрични Тело Тример и Носот и Уво Коса Тример за Мажи & Жени, Електрични Препоните Коса Тример со LED Индикатор, IPX7 Машки Срамни Влакна Тример за Мокра и Сува, Машки
Свеж

Електрични Тело Тример и Носот и Уво Коса Тример за Мажи & Жени, Електрични Препоните Коса Тример со LED Индикатор,

DEN 1831.20

Достапно е за нарачката

【IPX7 Водоотпорен 】 Оваа точка Електрични Тело Чешлање Тример ,IPX7 доказ дизајн за двете влажна и сува употреба, се безбедни за употреба, дури и во туш, телото се подготвува clipper се перат тело и монтажни машина главата, лесен за чистење. 【Безбедно и Непречено Хлапак】Керамички ножеви ви обезбеди со мазна и удобно бричење искуство,тоа може да се избричат темелно, ограничувањето чешел може да се прилагоди 3 трим должини (3мм/6mm/12mm),може да помогне да се намали на различни должини како што е потребно.Како што се вашиот топки, препоните, градите, пазуви, назад. 【LED осветлување на Телото Тример】вградениот LED светлината може да се види на косата повеќе од јасно, лесно се намали коса.Се обезбеди да се добие сигурен и темелен бричење коса искуство.Ова ќе биде вашиот идеален избор за подарок на вашиот сакан дечко, сопруг, татко, син или себе си. 【Батерија Тело Тример】 Мажите тело коса тример употреба 800 М-р батерија, полнење за 90 минути може поддршка 90 минути на употреба, Текст 5 V 1А, USB Тип-В порта.Компактен дизајн зачувате простор и лесно за носење, многу погодна за семејството, деловни и лични патување. 【Тоа како да го Користите】Пред првичната употреба, целосно да ја наполните телото тример, притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да започнете телото коса ножици.Блиску до кожата, притисни на тример полека против насока на косата проток.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.