Патување Случај за Филипс Носот Тример (Сина)
Свеж

Патување Случај за Филипс Носот Тример (Сина)

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

За 1 Philips Norelco Носот тример 3000/3200/3300, 1 АА батерии и 2 веѓа чешли.Преносни и компактна големина, лесни за животната средина-пријателски пластичен материјал, лесно да се вклопи во вашиот џеб или било торби за време на патувања.Да се биде пријател на лицето за време на патувања.Овој Philips Norelco Носот тример патување случај штити вашиот нос тример и модни додатоци од добивање на изгубени, испакнатини, вдлабнатини и гребнатини.Производ димензија : 191*69*36mm/ 7.48*2.72*1.42 инч.Philips Norelco Носот тример 3000/3200/3300, батерии и веѓа чешли не се вклучува во пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.