Velotas 1/2 Инчи Interlocking ЕВА Пена Лични Фитнес Мат, Дијамант Плоча Вежба Душеци за Внатрешна Тренингот, 24 во x 24 во
Свеж

Velotas 1/2 Инчи Interlocking ЕВА Пена Лични Фитнес Мат, Дијамант Плоча Вежба Душеци за Внатрешна Тренингот,

DEN 777.12

Достапно е за нарачката

пена.Увезени.СТАБИЛНОСТ & УДОБНОСТ за ВРЕМЕ на ВЕЖБАЊЕ : Висока густина ЕВА пена плочки секоја мерка 24" x 24" и 1/2" дебела за стабилност кога се вежба, додека пена материјал обезбедува цврста перница за да се намали влијанието на тежина вежби за вашите зглобови.ДИЈАМАНТ ТЕКСТУРА ПОВРШИНАТА ЗА УЛТРА ЗАФАТ : Текстура површината подобрува стабилноста на твојата контрола за да се спречи рацете и нозете од лизгање од позиција додека вежбате или држи пози.ИДЕАЛЕН ЗА ФИТНЕС & ВЕЖБА ВО ДОМ САЛАТА : Овие пена душеци се создаде идеална тренингот област во вашиот дом салата.Обезбедува безбедно тапацир за тежина вежби и светлина фитнес активност како што се притисни-ups, да седат прозорци, штици, squats, јога или гимнастика.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Секоја плочка доаѓа со две монтажни граница парчиња со лесен-за-трим работ на парчиња за персонализација се вклопуваат.Пена плочки се вклопуваат заедно како сложувалка и assembles во само неколку минути со кој било тврдо, винил, плочка, или стан внатрешна површина.АНТИ-ЗАМОР МАТ ЗА ПЕРНИЦА ПОДДРШКА : Користете текот на бетонски, дрвени предмети тротоарите, или други тврди површини за кои е потребно повеќе поддршка за вашите зглобови.Го намалува притисокот на нозете, колената и грбот за време стои работа позиции во вашата канцеларија, кујната или гаража.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.