WaterHog Комерцијални Одделение Влезот Мат, Внатрешна/Надворешна Кат Мат 8' Должина x 6 Ширина, Морнарица од M+A Трска
Свеж

WaterHog Комерцијални Одделение Влезот Мат, Внатрешна/Надворешна Кат Мат 8' Должина x 6 Ширина, Морнарица од

DEN 2065.68

Достапно е за нарачката

Полипропилен влакна систем суши брзо и е погодна за внатрешна или надворешна употреба.Гума засилен лице nubs и вафли дизајн обезбеди здроби доказ стружење акција.Ексклузивни "водата браната" border држи нечистотија и вода во amt и исклучување на подот, минимизирање лизга опасности и подот штета.Ексклузивно гума засилен лице nubs спречи куп од дробење во голем сообраќај области. 1/4-инчи, дебелина.Nub висина : 1/4-инчи.Кога се навлажни, гума засилување на површината им овозможува на водата да биде злите на дното на мат далеку од нога сообраќај, обезбедувајќи лизга отпорни на површината.Полипропилен влакна систем суши брзо и е погодна за внатрешна или надворешна употреба.Уникатен билатерален изградба ефикасно продавници нечистотија и влага под чевли ниво.Андерсен Water Hog Класичен влезот затворен кат мат.Уникатен билатерален изградба ефикасно продавници нечистотија и влага под чевли ниво.Анти-статички.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.