HUOYUJIE Виртуелната Реалност и 3D VR Слушалки Паметни Очила Шлем за паметни телефони Мобилен Телефон Мобилен 7 Инчи Леќи Двоглед со Контролори (Боја : Не Кутија 054 Remote)
Свеж

HUOYUJIE Виртуелната Реалност и 3D VR Слушалки Паметни Очила Шлем за паметни телефони Мобилен Телефон Мобилен

DEN 1401.60

Достапно е за нарачката

Производот е 3 D очила комбинирање на гледање филмови и играње игри, кои може да се претвори мобилен телефон во кино /3 D игра сала.Производот не треба да се наплаќа.Стави на мобилен телефон во VR очила, симнете 3 D видео, портокал VR и други мобилен телефон играчи да се види 3 D филмови онлајн или кеш за слободни.Независна објективот на вредноста, прилагодлив knob за ученик од далечина, објект растојание на вредноста, кратковиди луѓе што се на располагање.Тоа може да се користи заедно со рачка за да искуство панорамски извонредно 3 D светот.Отстранлив сунѓерот око маска, меки и удобни за носење, природно се вклопуваат, лесен за чистење.Светлината тело, изгледот не е само едноставна атмосфера, но исто така и удобен за носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.