LoveinDIY Latch Кука Колекции за DIY Фрли Перница Покрива Троседот Перница Покрие Прекрасен Цвет со Моделот Печатени 16X16 инчен
Свеж

LoveinDIY Latch Кука Колекции за DIY Фрли Перница Покрива Троседот Перница Покрие Прекрасен Цвет со Моделот

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Моден флорални шема печат крстот бод колекции 3 D везови перница.DIY рачно изработени везана смета везови сет.Голема перница декорација, што посебно се фрли перница маска за вашето семејство.Вклучува везови теми, везени крпа, цртање и капчиња кука, лесно да го совладате за почетници.Крстот бод за полнење не се готови.Што треба да заврши со себе.Опис : - Моден флорални шема печат крстот бод колекции 3 D везови перница - DIY рачно изработени везана смета везови поставување на Голема перница декорација, што посебно се фрли перница маска за вашето семејство - Вклучува везови теми, везени крпа, цртање и капчиња кука, лесно да го совладате за почетници - На крстот бод за полнење не се готови.Што треба да заврши со yourself Specification : - Материјал : Акрил, Крпа Големина : Прибл. 40 x 40 см / 15.74 x 15.74 inch Package Вклучува : 1 Постави Крст Бод Комплет Перница (Перница Јадро НЕ се вклучени)Забелешка : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.3. Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.