Saucony Жените Kilkenny XC5 Скок-W
Свеж

Saucony Жените Kilkenny XC5 Скок-W

DEN 1060.56

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Saucony е меѓу најпочитуваните имиња во трчање.Ние нудиме широк спектар на трчање и одење чевли, секој со Saucony марка одговара, се чувствуваат и перформанси.Ние сум поминал години проучување на биомеханиката на врвни спортисти.Нашата цел?Да се развијат креативно инженерство на системи кои зголеми вашиот настап во вашата специфична активност, што ќе ви овозможи да се фокусирате на активност наместо на опрема.Од нашите истражувања се многу иновативни Saucony концепти.Напредни технологии-како Grid, првата единствена-базирани стабилност и амортизирање систем-да се обезбеди предност на спортистите од сите типови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.