HP 300МК 6G САС 10K SFF (2,5-инчен) Двојна Порта Претпријатие Хард Диск 507127-B21
Свеж

HP 300МК 6G САС 10K SFF (2,5-инчен) Двојна Порта Претпријатие Хард Диск 507127-B21

DEN 861.00
DEN 1145.52

Достапно е за нарачката

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск гола (внатрешни) дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Префрлете го Оценувате Синхрони (Максимум) : 6 Gb/сек.Бараат Време (типичен чита, includingsettling) : Една Песна 0.20 ms,Просек 4.0 ms, Целосна Удар 7.45 ms.Ротациона Брзина : 10,000 rpm.HP Serial Attached SCSI (САС) Двојна Порта Претпријатие хард дискови испорачуваат со високи перформанси решенија за хостинг висока трансакција базирани апликации.На САС интерфејс е дизајниран и конструиран за висока достапност, enterprise-класа складирање на податоци каде перформанси, сигурност и податоци за интегритет се од клучно значење.Компатибилни Уреди : Proliant BL Серија : BL20p (Г4) BL45p (G2) BL460c (G6 Г-7) BL465c (G1 G5 G6 Г-7) BL480c (BL620c Г-7) Proliant BL Серија : BL680c (G5 G6 Г-7) BL685c (G6 Г-7) WS460c (G6 Г-7) Proliant DL Серија : DL1000 DL120 (G6 Г-7) DL160 (G6 Г-7) DL160se (G6 Г-7) DL165 (G6 Г-7) DL170e (G6 Г-7) Proliant DL Серија : DL170h (G6 Г-7) DL180 (G6 Г-7) DL320 (G6 Г-7) DL360 (G4p G5 G6 Г-7) DL365 (G1 G5 G6 Г-7) Proliant DL Серија : DL370 (G6 Г-7) DL380 (Г4 G5 G6 Г-7) DL385 (G1 G2 G3 G4 G5/G5p G6 Г-7) Proliant DL Серија : DL580 (G3 G4 G5 G6 Г-7) DL585 (G2 G3 G4 G6 Г-7) DL785 (G6) Proliant ML Серија : ML 110 (Г-7) ML350 (G5 G6 Г-7) ML370 (G5 G6 Г-7) ML570 (G3 G4 G5) Proliant SL Серија : SL390s (G6 Г-7) HP Storage Системи : D2700 MSA50 MSA60 MSA70 HP Storage Системи : X1500 (G2) X16000 (G2) X1800 (G2) X3400 (G2) X3800 (G2).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.