Утопија Кујна Проширување Фиока Организатор , Прилагодлив Кујна Фиока Организатор , Бамбус Фиока Dividers Организаторот за Кујна , Есцајг, Flatware, Дневна Соба , Шминка Фио
Свеж

Утопија Кујна Проширување Фиока Организатор , Прилагодлив Кујна Фиока Организатор , Бамбус Фиока Dividers Организаторот

DEN 1710.72

Достапно е за нарачката

На проширување со бамбус прибор за јадење фах се направени со висок квалитет, еко-пријателски бамбус.Ингениозно дизајниран 8 прегради (2 со прилагодливи димензии).Бамбус организатор е големина за да се вклопи во речиси секој стандард фиока за да се зголеми просторот за складирање. 6 flatware прегради и две проширување страни за да се обезбедат дополнителни utensil простор за складирање.Овој елегантен бамбус послужавник е и силна и згодна и тоа чисти до совршено со брз исплакнете со топла вода.Добиете најмногу од нашите врвни-номинална производ и вредност за вашите пари и додадете современ изглед и стил на вашата кујна, соба, бања, шкафот и работилница со Утопија Кујна е топ-номинална 8 прегради сребрениот организатор Бамбус Прибор за јадење Послужавник.Одликувајќи се со листови кои обично се влага безбедно, цврст, и произведени со користење на комплетен обновливите извори на бамбус извор, овој прибор за јадење послужавник сето она што ви треба во вашиот саканото место да ги добиете сите вашите задачи се направи ефикасно и лесно.Двоен слој развој намалува телесната тежина, додека одржување до набитост и заштита од завиткување, разделување, и боење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.