EBL Универзална Батерија Полнач Брзо Smart Литиум Полнач за 3.7 V Акумулатори Li-ion IMR 10440 14500 16340 18650 RCR123A Батерии
Свеж

EBL Универзална Батерија Полнач Брзо Smart Литиум Полнач за 3.7 V Акумулатори Li-ion IMR 10440 14500 16340 18650

DEN 208.56

Достапно е за нарачката

За производот : Кога вашиот акумулатори се надвор од моќта, ти треба батерија полнач, и оваа EBL батерија полнач е многу добар избор за вас.Без Оптоварување Потрошувачка на Енергија : 1 W MAX.0 ЕДЕН Излез : 4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.