Воздухот Конфликти: Пацифик Оператори - PS3 [Дигитален Код]
Свеж

Воздухот Конфликти: Пацифик Оператори - PS3 [Дигитален Код]

DEN 285.60

Достапно е за нарачката

Динамика на втората светска војна лет симулација со комплексни бродот модели, напредни честички системи и подобрување на терен детали.Изберете ја вашата страна, НИ Војска или Империјална Јапонска Морнарица и да игра 2 кампањи за секој.Кампањи функција 5 битки со повеќе мисии и задачи.Иновативни мултиплеер режими, точно-на-животот на оружјето и огромна колекција на војната машини, вклучувајќи 3 носачи на авиони, 22 воени бродови и 13 авиони.Возбудлив аркадна игра со задачи како што се Фаќање на Знамето, team Deathmatch, Потоне на Превозникот, Караула и Патрола.Воздухот Конфликти : Пацифик Превозници е единствен лет симулација со стратегија елементи и огромна приказната.Како Лукас Старк, Адмирал во САД Морнарица на чело на USS Enterprise (CV 6), ќе се контролира авион мисии што се одвива во текот на Тихиот Океан за време на втората светска војна.Од друга страна, треба да се изберат на страната на Јапонски, ќе се отелотворуваат Hideaki Hashimoto и да преземе одговорност на превозникот познат како Zuikaku, претставуваат Империјална Јапонска Морнарица во борба до смрт.Кој иновативни мултиплеер режими, точно-на-животот на оружјето и огромна колекција на војната машини, ова не е обичен лет симулација.Системски Побарувања : Поддржани Платформи : Play Station 3 .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.