ИНДУСТРИСКИ MRO EBM3558T-D UNMP-ОЕМ
Свеж

ИНДУСТРИСКИ MRO EBM3558T-D UNMP-ОЕМ

DEN 674.40

Достапно е за нарачката

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).МОТОР, 2 HP, 1750, 145 TY.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.