Caron Wonderart Latch Кука за Полнење 12 x 12 инчи (Заврши Големина) Принцеза Круна Пакет со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба (426204)
Свеж

Caron Wonderart Latch Кука за Полнење 12 x 12 инчи (Заврши Големина) Принцеза Круна Пакет со 1 Artsiga Занаети

DEN 289.68

Достапно е за нарачката

ПАКЕТОТ вклучува 1 Caron Wonderart Latch Кука за Полнење 12 x 12 инчи (Заврши Големина) Принцеза Круна со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба (426204).ОПИС : Овие 12" x 12" дизајни поднесе жалба до почетници, и оние кои се гледа за брз викенд проект.СОДРЖИНА : Секој комплет содржи колор шема и чекор-по-чекор инструкции за "како да се latch" и функција Caron Едноставно Мека предиво; ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум ДЕКА за ПОЛНЕЊЕ НЕ ВКЛУЧУВА LATCH КУКА АЛАТКА.Проектот Торба : Artsiga Занаети Проектот Торба мерки околу 13 x 16 инчи и вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.ПАКЕТОТ вклучува 1 Caron Wonderart Latch Кука за Полнење 12 x 12 инчи (Заврши Големина) Принцеза Круна со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба (426204).ОПИС : Овие 12" x 12" дизајни поднесе жалба до почетници, и оние кои се гледа за брз викенд проект.СОДРЖИНА : Секој комплет содржи колор шема и чекор-по-чекор инструкции за "како да се latch" и функција Caron Едноставно Мека предиво; ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум ДЕКА за ПОЛНЕЊЕ НЕ ВКЛУЧУВА LATCH КУКА АЛАТКА.ARTSIGA ЗАНАЕТИ Проектот Торба мерки 13 x 16 инчи, вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.