Водоотпорен Бебе Менување Пелена Туп, крупните 97cmx54cm (38x24 инчи) Преносни Nappy Менување на Пат со Складирање Џебови, Свитлива Cushioned Патување Промена на Пат за Деца Дома
Свеж

Водоотпорен Бебе Менување Пелена Туп, крупните 97cmx54cm (38x24 инчи) Преносни Nappy Менување на Пат со Складирање

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1.SAFE & ИСКЛУЧИТЕЛНО ПРАКТИЧНИ - Има отстранлив Бебе Менување Пелена Подлога, крупните x 60cm 54 cm (24" x 21" инчи). 2.ЛЕСНИ, ПРОСТРАНА& ДОБРО ОРГАНИЗИРАНА и– патна бебе менување мат прави nappy-промена бриз. 3.НИКОГАШ не се НОСАТ ТЕШКИ - Ова совршено компактно nappy менување на мат торба ќе направи се што ви треба во еден безбедно торба!. 4.ПРОМЕНА ПЕЛЕНИ ВО ДВИЖЕЊЕ? - Ништо полесно од тоа!. 5.Промена на подлога е водоотпорен, може да биде суспендиран за исклучување и е лесен за чистење!Укината Големина : 30 х 20 см(11.8"x7.9" инчи) се Расплетува, Големина : 97cmx54cm (38"x21" инчи).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.