Panasonic ER-GN25VP Прецизност Лицето Коса Тример, Нос Коса Тример за Жени, Жените, Батерија-Управува со Перат Дизајн
Свеж

Panasonic ER-GN25VP Прецизност Лицето Коса Тример, Нос Коса Тример за Жени, Жените, Батерија-Управува со Перат

DEN 886.80

Достапно е за нарачката

Panasonic лицето хлапак за жените користи тенок, лесен стапче дизајн за брз, лесен и дискретна кроење во секое време, насекаде.Супер-остри dual-edge ротирачки внатрешна нож парчиња и го скратува без влечење или tugging лицето коса, идеален за употреба како бикини жилет, премногу.Монтажни сечилото главата може ова женско лице жилет чисти со сапун и вода за едноставни за одржување.Заштитна кожата guard нежно и ефикасно штитови ултра-остар нож од допирање чуствителни и бикини областа на кожата.Идеални за патување, косата тример бикини и жилет се вклопува уредно во шминка торба или чанта и се напојува со еден AAA големина на батерија (не се вклучени).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.