MoKo VR Стојат Компатибилен со Oculus Потрагата/Рифт/Рифт S, VR Слушалки Стојат, VR Слушалки и Контролори Носителот
Свеж

MoKo VR Стојат Компатибилен со Oculus Потрагата/Рифт/Рифт S, VR Слушалки Стојат, VR Слушалки и Контролори Носителот

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Широк Компатибилност : одлична VR застане за VR слушалки и контролори.Компатибилен со повеќето стандардна големина VR слушалки, вклучувајќи Oculus Оди/Oculus Судир/Oculus Судир S/Oculus Потрагата/Google Мечтаење/Samsung Опрема/Вентил Индекс. 2 Видови на Контролорот Носителот : Доаѓа со 2 типа на носители за различни контролори, можете да изберете да се откажам или приклучок во вашиот контролер според обликот на вашиот контролер.Здрав и Сигурен : Физички дизајн со Анти-се лизга на дното, стабилна доволно, прилагодено дизајн за да поставите вашата VR слушалки за на рака, главата монтирани дисплеј (HMD) и контролори, им даде на вашиот пристоен VR слушалки безбедна, стилски дома.Леќи Пријателски : Широка палета за главата монтирани дисплеј, се задржи соодветна дистанца на столб, нема контакт со леќи, не грижете се за гребење.Лесно да се Соберат : Само 3 чекори, нема потреба да се користат завртки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.