YGINNO H1 LED Светлата Светилки, 100W 20000 Lumens 500% Посветла LED Фарови Конверзија Комплет, Висока Моќност CSP Чипови 6500K Светла Бела H1 LED Сијалица, Plug and Play, IP68 Водоотпорен, Пакувањ?
Свеж

YGINNO H1 LED Светлата Светилки, 100W 20000 Lumens 500% Посветла LED Фарови Конверзија Комплет, Висока Моќност

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

Поради LED светилки струја е помала од халоген светилка, таа може да биде предизвикана на некомпатибилност со некои возилото системи, кои треба дополнителен CANbus декодер за да се избегне грешка или светкави проблеми.Извор на светлина : LED CSP Чипови.Напон : 12 V.Изберете вашето возило во филтер систем на двојна проверка на вклопуваат.1 секунди startup.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.