2 Парчиња Компир се Сече со Нож,maxin Нерѓосувачки Челик Зеленчук Брановидна Нож Алатка за Сечење за Кромид, Компир, Морков, француски Фрај,Овошје(Зелено и Жолто)
Свеж

2 Парчиња Компир се Сече со Нож,maxin Нерѓосувачки Челик Зеленчук Брановидна Нож Алатка за Сечење за Кромид,

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Направен од 430 нерѓосувачки челик и квалитетна ABS пластика, силни и издржливи.Лесен За Користење : пластична рачка е удобно да се одржи, и е опремен со нерѓосувачки челик остри ножот за лесно sectioning.Уникатен Дизајн : Со збрчкана форма, тоа може да се направи храната изгледа интересно и лесно да се сфати.Широка Примена : Бран slicer, се користи за да се исецка до зеленчук, овошје, компир, вафли помфрит, kimchi парчиња, се направи салати и исклучителна украси за да ги красат исклучителна храна.Пакетот Вклучува : Постојат 2 навремено секачи, една жолта и зелена.Можете да уживате во забавата на сечење со вашиот љубовник, семејство или пријатели, или како подарок на другите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.