FJC 45110 100 AMP Батеријата Тестер
Свеж

FJC 45110 100 AMP Батеријата Тестер

DEN 256.80

Достапно е за нарачката

Батеријата Тестер 100 Amp.Тестови 6 и 12 volt батерии.Тест автомобил и камион батерии на тековната нерешено напон и алтернатор перформанси.Брз 10 вториот тест на оптоварување.FJC Батеријата Тестер 100 Amp.Тестови 6 и 12 volt батерии.Тест автомобил и камион батерии на тековната нерешено, напон и алтернатор перформанси.Брз 10 вториот тест на оптоварување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.