50 Парчиња Силен Челик, Т-Игли за Блокирање, Плетење & Моделирање Никел Позлатен Т-Pin Игли со Шарки за Обновливи Калај Професионални
Свеж

50 Парчиња Силен Челик, Т-Игли за Блокирање, Плетење & Моделирање Никел Позлатен Т-Pin Игли со Шарки за Обновливи

DEN 58.32

Достапно е за нарачката

Челик жица позлатен.Доволно за сложена блокирање дури и на многу големи парчиња.Должина 3.2 cm кутија должина, ширина и дебелина 6.8*5*2.5 cm.Тие можат да се користат одново и одново.Тие ќе се одржи на вашиот проект цврсто во место, овозможувајќи ви да нежно се обликуваат вашиот проект точно како што сакате тоа во секое време. 50 Парчиња Силен Челик, Т-Игли за Блокирање, Плетење & Моделирање Никел Позлатен Т-Pin Игли со Шарки за Обновливи Калај Професионални.Челик жица plated Length 3.2 cm кутија должина, ширина и дебелина 6.8*5*2.5 cm They можат да се користат одново и одново.Тие ќе се одржи на вашиот проект цврсто во место, овозможувајќи ви да нежно се обликуваат вашиот проект точно како што сакате тоа во секое време.Доволно за сложена блокирање дури и на многу големи парчиња.На шарки капакот се отвара и затвора без проблеми кои ви даваат лесен пристап додека работат на вашите проекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.