Лаванда Етерични Масла (10ml), Чиста и Природни Етерични Масла, Ароматични за Diffuser, Масажа, Кожата & Нега на Коса
Свеж

Лаванда Етерични Масла (10ml), Чиста и Природни Етерични Масла, Ароматични за Diffuser, Масажа, Кожата

DEN 2035.20

Достапно е за нарачката

Чиста природна & висока концентрација за Да се обезбеди квалитетот на секоја капка на лаванда етерични масла, ние внимателно одберете свежи растенија и екстракт од нив, се високо концентрирани, 100% чист, без било тоа, задржување на мирис на растенијата себе, мирис удобно и природни.Мирис Траен - GREENSLEEVES Лаванда етерични масла е погодна за diffusers или навлажнувачи.Само неколку капки на тоа може да емитираат пријатен мирис.Тоа може да се користи дома (дневна соба, спална соба, бања, студија), канцеларија или други јавни места.Широк спектар на употреба - Лаванда етерични масла е погодна за ароматерапијата, масажа, коса/кожа/тело се грижи, производ за чистење, а исто така може да се користи за да се направи сапун, свеќи, парфем, итн.Тоа е безбедно и природни DIY материјал.Совршен подарок - GREENSLEEVES Лаванда етерични масла може да се користи како најдобар подарок за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Вљубените или на Денот на Мајката.Тоа е многу значајно и ќе биде незаборавно.По-продажбата на услугата - ве Молиме да бидат сигурни да се купи и уживајте во нашите производи, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволителна услуга!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.