YEECHUN 240W Замена на Напојување за Dell Optiplex 3040 3650 3656 5040 7040 (SFF) B240NM-00 HU240AM-00 AC240EM-00 P/N: THRJK 4GTN5 4R1KT D7GX8 HGRMH 2P1RD H62JR 3RK5T 6WX7D 0M1C3 J1J77 20WFG RWMN
Свеж

YEECHUN 240W Замена на Напојување за Dell Optiplex 3040 3650 3656 5040 7040 (SFF) B240NM-00 HU240AM-00 AC240EM-00

DEN 964.80

Достапно е за нарачката

Компатибилен Модел : Замена на Напојување за Dell Optiplex 3040 3650 3656 5040 7040 (SFF) B240 NM-00 HU240 AM-00 AC240 EM-00. Компатибилен Дел Број : THRJK 4 GTN5 4 R1 KT D7 GX8 HGRMH 2 P1 RD H62 JR 3 RK5 T 6 WX7 D 0 M1 C3 J1 J77 RKTF0 20 WFG 0 THRJK 04 GTN5 RWMNY 20 WFG RWMN B024 NM-00 HU240 AM-00 AC240 EM-00. Компатибилен Дел Број : THRJK 4 GTN5 4 R1 KT D7 GX8 HGRMH 2 P1 RD H62 JR 3 RK5 T 6 WX7 D 0 M1 C3 J1 J77 RKTF0 20 WFG 0 THRJK 04 GTN5 RWMNY 20 WFG RWMN B024 NM-00 HU240 AM-00 AC240 EM-00. Влез : 100-127 V~/7. 0 A Максимална Излезна Моќност : 240 W.Една година гаранција.За било која причина не сте целосно задоволни со производот, можете да побарате за замена или целосно враќање на средствата. 【Гаранција】Доаѓа со 12-месечен грижете се-бесплатно Гаранција ако имате било пред-продажба или по-продажба на прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.