Акрилик Се Прикаже Случај Ѕид Монтирани, 12 Прегради Приказ Колекционерски Предмети Фигури (Јасна, 15.5x11.5x3 во)
Свеж

Акрилик Се Прикаже Случај Ѕид Монтирани, 12 Прегради Приказ Колекционерски Предмети Фигури (Јасна, 15.5x11.5x3

DEN 1464.00

Достапно е за нарачката

Мал Приказ на Случај : Ова јасно случај карактеристики на 12-оддел дизајн кој може да се монтира на ѕид; јасно складирање организаторот ќе го задржи вашето драгоцено колекции уредно средена.Разноврсна : Користете го mountable ѕид се прикаже случај за одржување knick knacks, збирки, кристали, gem камен, снимен очила, и фигурини; ова акрилик се прикаже случај може да се tabletop или монтира на ѕид.Издржлив Материјал : јасен приказ приказ на случај за колекционерски предмети е направена со трајни акрилик материјал. 12 Квадратни Прегради : Нашата 3 ниво ѕид монтирани акрилик се прикаже полици единица мерки 15.5 x 11.5 x 3 инчи; секој слот големина мерки 3.3 x 3.3 x 2.9 инчи.Она што се Вклучени : Ќе добиете 1 figurine полица екранот и 2 шрафови за монтажа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.