Сребрениот Организатор Фах,Проширување Кујна Фиока Организатор на Пластични Садови за Складирање Прибор и Flatware (L)
Свеж

Сребрениот Организатор Фах,Проширување Кујна Фиока Организатор на Пластични Садови за Складирање Прибор и Flatware

DEN 1932.00

Достапно е за нарачката

????Ве молиме мерка вашите фиоки првиот ❗спецификација на Производот 6.5-11.6x15.8x2.2 инчи. 【Прилагодливи фиока организатор】8 прегради може удобно да се сместат вашата кујна gadgets,.На проширување со фиока организатор на лево може лесно да се приспособат на голем кујнски прибор.На прилагодливи функција овозможува погодност за сите на вашиот голем кујнски прибор. 【Сигурен комплимент за вашиот дом】Направени на здрав и издржлив материјал, ова гарантира дека нашите utensil организаторот ќе трае со години на употреба.Кујната складирање организатор е водоотпорен додека се уште се лесно да се чисти, и лесно може да се чисти со вода.Оваа фиока организатор е сигурен комплимент за вашата кујна украси. 【Се задржи на вашиот работи tidy Keep】сите вашите омилени кујна gadgets, блиску на дофат на раката со нашите садови решетката.Конечно уредни начин да ги чува сите ваши прибор и чува каде може да стигнат до нив.Се оптимизира вашата фиока простор со нашата голема кујна фиока utensil организаторот. 【Услуги на клиентите е дел од пакетот】 Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи.Ако нашата кујна utensil полици не живеат до нивните опис на производот или на вашите очекувања, да ги испратите назад за целосна наплата, ние сме среќни да се грижи за вас и ние секогаш верувам дека добар производ и добри услуги на клиентите се неразделни.На сребрениот послужавник вметнете е совршен кујна додатоци за организирање и сортирање ножеви, гранки, лажици и други кујнски прибор.Овој практичен прибор за јадење организатор ви нуди доволно простор за различни прибор за јадење.Кујната фиока организира divider има 4 главни прегради на вметнете и постепено проширување оддел.Ако е потребно, кујна вметнете може да се чистат со млаз вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.