Teabloom Кјото Teacup и Чинијата Наместете 4-Pack – Средни – 8 МЛ/ 240 ML Капацитет – здравиот начин на Премиум Borosilicate Стакло – Отпорни на Топлина, Микробранова печка Безбедно
Свеж

Teabloom Кјото Teacup и Чинијата Наместете 4-Pack – Средни – 8 МЛ/ 240 ML Капацитет – здравиот начин на Премиум

DEN 886.80

Достапно е за нарачката

ОТКРИЈТЕ ПОБОГАТ ЧАЈ ПИЕЊЕ ИСКУСТВО.Овој врвен квалитет Кјото Teacup и Чинијата Наместете ги нуди празник за сетилата дали си ужива посебен чај е сам или со пријатели.Класичен дизајн, одлична изработка и внимателен детали го прават овој разноврсна и функционална поставите за да уживате за години.ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ И ЗДРАВСТВЕНИ ПРИДОБИВКИ.Чиста borosilicate стакло е здравиот начин на избор на остроумниот модерен чај љубовници.Високо хигиенски, не-porous стакло никогаш нема да се задржат вкусови, мириси или дамки.Можете целосно да се доживее на вашиот пијалок – и ништо друго.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА ЗА ЧАЈ, КАФЕ И ПОВЕЌЕ : Кјото teacup е кристално јасно дизајн е идеален начин да уживате во топли и ладни пијалоци.Држење 8 мл. (240 ml), малку повеќе од стандарден шест-унца teacup, тоа е исто така добра за кафе, cappuccino, и други омилени пијалоци.Безбедна за машина за миење садови, микробранова печка и stovetop.ПОДАРОК-ДАВАЊЕ ДЕКА ГИ ПОКАЖУВА ВАШИТЕ ДОБАР ВКУС.Кога ќе треба подарок за саканите, стручни соработници – или себе си! – Кјото Teacup и Чинијата Наместете е внимателен избор, што покажува колку ти е гајле.Бродови во внимателно спакуван кутија.ЗАДОВОЛСТВО ДА СЕ ГАРАНТИРА.Teabloom е снабдувач на избор за пет-star хотели во светот, и производителот на најголемата светска селекција на стакло teapots.Основана на години на работно искуство во чај бизнис, ние сме посветени на услуги на клиентите и стоиме зад нашите производи со полн една година гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Свеж
Ив Рошер Oui L'Amour (Set)
Достапно е за нарачката
DEN 959.76
Оценка на купувачите: