Делукс Полулегнал Берберот Стол со Тешки-Должност Пумпа за Салон за Убавина Tatoo Спа Опрема
Свеж

Делукс Полулегнал Берберот Стол со Тешки-Должност Пумпа за Салон за Убавина Tatoo Спа Опрема

DEN 734.40

Достапно е за нарачката

> Боја и Дизајн - Класична Црна со црвена боја и стилски дизајн се направи за еден совршен додаток за вашиот barbershop или козметички салони. > Трајни Структура - Направен од тешки челична рамка и тешки-должност нога пумпа со хром круг база обезбеди години на употреба. > Висока Густина Пена Седиште - Висока густина пена за дополнителна удобност кога ќе седнам со удобно подложка за нозе што сите го прави погоден за вас.Спецификација : Вкупно Димензија : 23"(W) x (39.5-43.3")(Ж) Седиштето Димензија : 21.7" x 19.5" Висина Од Седиштето На Кат : 19.3"-23.2".Дијаметар На Круг База : 23" Тежина Капацитет : 400 кг. > Боја и Дизајн - Класична Црна со црвена боја и стилски дизајн се направи за еден совршен додаток за вашиот barbershop или козметички салони. > Трајни Структура - Направен од тешки челична рамка и тешки-должност нога пумпа со хром круг база обезбеди години на употреба. > Висока Густина Пена Седиште - Висока густина пена за дополнителна удобност кога ќе седнам со удобно подложка за нозе што сите го прави погоден за вас. > Погоден за Бербер, козметички Салони, Tattoo Shop, и повеќе Класичен стил, со модерниот вкус, Висок квалитет на изработка,итн. > Вкупната Димензија : 23"(W) X (39.5-43.3")(В) , Тежина Капацитет : 400 кг Лесно да се инсталира (едноставна монтажа се бара) на Овој класичен и делукс берберот стол кој ќе биде совршен додаток за вашиот Barbershop, козметички Салони, Тетоважа Продавница и многу повеќе.Квалитетот кожа со висока густина пена обезбеди релаксација и comfortability за вас клиентите.Домот подложка за нозе носи правилно позиционирање на клиентот и додава повеќе задоволство.Вашиот клиент ќе ја сака луксуз и удобност од оваа пространа и кадифен стол.Спецификација : Вкупно Димензија : 23"(W) x (39.5-43.3")(Ж) Седиштето Димензија : 21.7" x 19.5" Висина Од Седиштето На Кат : 19.3"-23.2" Дијаметар На Круг База : 23" Тежина Капацитет : 400 кг.

Основни својства

Overall Dimension:
23(W) x (39.5-43.3)(H) Seat Dimension

Тие исто така купуваат со овој производ.